Politechnika Warszawska System Administracji Studiami OKNO PW: Witryna Kandydatów
Witaj na witrynie kandydatów na studia inżynierskie w Ośrodku Kształcenia na Odległość OKNO PW

Zanim złożysz wniosek, zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą specjalności przygotowaną na ten rok akademicki przez OKNO - ich lista jest dostępna poprzez pozycję specjalności z menu.
Warunkiem przyjęcia na studia jest obowiązkowy zapis elektroniczny na stronie www.zapisy.pw.edu.pl (po którym zostaną wysłane dwa e-maile potwierdzające złożenie aplikacji na studia; jeden z systemu rekrutacji PW drugi z sytemu OKNO PW). Sama rejestracja elektroniczna niestety nie wystarczy - i tak będziemy musieli poprosić Cię o dostarczenie osobiste lub przesłanie nam pocztą listem poleconym wymaganych dokumentów wraz z podpisami. Jednakże rejestracja elektroniczna pozwoli na usprawnienie tego procesu. Składając przy jej pomocy wniosek zarezerwujesz miejsce na liście oczekujących, uzyskasz dostęp do komunikatów przekazywanych kandydatom, będziesz mógł wydrukować ankietę osobową, itp...
Do portalu kandydatów OKNO PW możesz zalogować się przy użyciu tych samych danych jakie zostały podane przy rejestracji w systemie rekrutacyjnym (numer kandydata i hasło).
W pierwszym kroku poprosimy Cię o uzupełnienie podstawowych danych, niezbędnych do wydrukowania dokumentów. Powinieneś podać wszystkie wymagane przez nas dane osobowe, a następnie przejść do strony wniosku. Pola oznaczone czerwonymi etykietami są polami wymaganymi. Pozostałe pola mogą, ale nie muszą być wypełnione. Dopiero wtedy wniosek zostanie przekazany do dalszego przetwarzania, a Ty będziesz mógł wydrukować wymaganą przez nas ankietę osobową i ślubowanie, podpisać je i przesłać na adres ośrodka OKNO lub dostarczyć osobiście.