Politechnika Warszawska System Administracji Studiami OKNO PW: Witryna Kandydatów
Witaj na witrynie kandydatów na studia krótkoterminowe inżynierskie OKNO PW
Warunkiem przyjęcia na studia jest obowiązkowy zapis elektroniczny na stronie https://red.okno.pw.edu.pl/kandydat. Sama rejestracja elektroniczna niestety nie wystarczy - i tak będziemy musieli poprosić Cię o dostarczenie osobiste lub przesłanie nam pocztą listem poleconym wymaganych dokumentów wraz z podpisami. Jednakże rejestracja elektroniczna pozwoli na usprawnienie tego procesu. Składając przy jej pomocy wniosek zarezerwujesz miejsce na liście oczekujących, uzyskasz dostęp do komunikatów przekazywanych kandydatom, będziesz mógł wydrukować ankietę osobową, itp...
W pierwszym kroku poprosimy Cię o podanie podstawowych danych, niezbędnych do założenia konta - możesz tego dokonać klikając na ten odnośnik lub wybierając z menu po lewej stronie opcję Załóż konto.
Po założeniu konta powinieneś podać wszystkie wymagane przez nas dane osobowe, a następnie przejść do strony wniosku. Pola oznaczone czerwonymi etykietami są polami wymaganymi. Pozostałe pola mogą, ale nie muszą być wypełnione. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych danych osobowych (pozycja Moje konto z menu) przejść do strony wniosku (pozycja Wniosek z menu) i zatwierdż wniosek. Dopiero wtedy wniosek zostanie przekazany do dalszego przetwarzania, a Ty będziesz mógł wydrukować wymagane przez nas dokumenty, podpisać je i przesłać na adres ośrodka OKNO lub dostarczyć osobiście.